Pavel Hoferica

Pavel Hoferica

majitel realitní kanceláře

Ústecký kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Pavel Hoferica.

Pavel Hoferica vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Pavel Hoferica, která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením HOFERICA reality, partner Justo (dále jen „HOFERICA reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář HOFERICA reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Pavel Hoferica.

Správcem osobních údajů je HOFERICA reality, partner Justo.

Pavel Hoferica je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Pavel Hoferica informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi HOFERICA reality, partner Justo a spotřebitelem. Pavel Hoferica ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce HOFERICA reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.