Pavel Hoferica

Pavel Hoferica

majitel realitní kanceláře

Ústecký kraj

Volat

Svou kariéru v realitní sféře jsem odstartoval během roku 2015. Jelikož tento obor vnímám jak vrcholový sport ke kterému jsem byl od dětství veden, tak k tomu i tak přistupuji.

Specializuji se na zprostředkování prodejů, pronájmů a koupi nemovitostí. Nabízím svým klientům kompletní servis od začátku až do konce. Pro hladký průběh transakce spolupracuji s týmem odborníků z různých oborů, jako je finančnictví, pojišťovnictví, práva, energetiky a pro kvalitní prezentaci nabídky si najímám profesionálními fotografy. Vždy se snažím ke klientům přistupovat individuálně a osobně, protože to je klíč k úspěšnému obchodu.

Solidnost, důvěra a slušnost, jsou pro mě nejen slova, ale i hodnoty, které dodržuji při každodenním kontaktu s klienty. Sleduji nové trendy v realitách a snažím se jít s dobou. Mám rád svou práci, protože mi umožňuje poznávat nové lidi a pomáhat jim najít jejich vysněný domov. Zakládám si na dlouhodobých a důvěrných vztazích se svými klienty, kteří mě často doporučují svým známým a přátelům.

Když nepracuji, věnuji se své rodině, rád cestuji a poznávám nová místa.


HOFERICA reality, partner Justo